Pravidelným návštevníkom stránky dávam do pozornosti nový album vo fotogalérii s názvom -záhrada školy, ktorý nafotila naša bývala žiačka Katka Srničková. Možno ste si ani neuvedomili,akú krásu máme v školskej záhrade.
Snáď si vstúpia do svedomia vandali/možno naši bývalí žiaci?!/, ktorí si našu záhradu mýlia s motorkárskou dráhou a opakovane nám ničia záhony s kvetmi/aj kvety plačú/.Naposledy ,asi okolo 15.septembra si naše kvety pomýlil niekto s posteľou.
Prosím aj verejnosť ,nebuďme ľahostajní k takýmto prejavom vandalizmu a hrubosti .
Srničková J,riad.školy
Snáď si vstúpia do svedomia vandali/možno naši bývalí žiaci?!/, ktorí si našu záhradu mýlia s motorkárskou dráhou a opakovane nám ničia záhony s kvetmi/aj kvety plačú/.Naposledy ,asi okolo 15.septembra si naše kvety pomýlil niekto s posteľou.
Prosím aj verejnosť ,nebuďme ľahostajní k takýmto prejavom vandalizmu a hrubosti .
Srničková J,riad.školy