Rodičia, prosím Vás o pomoc.
V júni, od 17.6. do 21.6., organizujeme Školu v prírode pre 1.A a 2.A na Orave, v Zuberci. Zháňame na tento termín zdravotnú sestru, alebo záchranárku, prípadne lekárku. Môže byť aj dôchodkyňa, ktorá by bola ochotná s deťmi na týždeň vycestovať a byť ako zdravotník. Úlohou zdravotníka je ráno a večer podať deťom lieky podľa rozpisu od lekára, v prípade úrazu podať predlekársku pomoc. Vopred vďaka za tipy. Zdravotníkovi by škola uhradila pobyt a stravu v penzióne. Dajte mi vedieť, ak by ste o niekom vedeli. Ďakujem pekne.
Srničková, r.š.