• Program Školské mlieko

• 28.09.2022 09:14
      • Od 5. septembra 2022 naša škola opätovne pokračuje s programom ŠKOLSKÉ MLIEKO.

Dodávajúcim partnerom je Rajo, a.s. Bratislava. Cieľom programu Školské mlieko je zvýšiť spotrebu mlieka a mliečnych výrobkov u detí a žiakov, zlepšiť ich stravovacie návyky, podporiť zdravý životný štýl.

Ponuka sortimentu pre dotované školské mlieko v školskom roku 2022/2023:

• Brejky neochutené mlieko plnotučné 3,5% 250 ml cena 0,00 € / ks.
        • Brejky bezlaktózové mlieko plnotučné 3,5% 250 ml cena 0,00 € / ks.
      • Žiak má nárok na 250 ml spracovateľsky ošetreného mlieka na 1 vyučovací deň.

(príklad: September 19 vyučovacích dní = 19 balení 250 ml Brejky zadarmo pre žiaka)

Program Školské mlieko je dobrovoľný. Zájem treba nahlasiť u koordinátorky, ktorá vždy vopred informuje prostredníctvom školskej stránky kedy mlieko dodajú.

Mgr. Šipláková - koordinátorka programu Školské mlieko