• Milí rodičia, ale predovšetkým naši milí žiaci!

V tejto linke Vám chceme podať pomocnú ruku tým, že tu nájdete množstvo informácií o tom, čo robiť, ak sa cítite ohrození, smutní, nechcení... a pritom nemáte odvahu sa niekomu priznať so svojimi pocitmi.

Veríme, že služby tejto linky budete využívať čo najmenej, ale keby predsa, nemajte strach sa zveriť niekomu z dospelých. Ak nenájdete odvahu na rozhovor s rodičmi, alebo príbuznými, je tu ešte škola, ktorá Vám chce pomôcť s riešením Vašich problémov.

Možno viete, že na škole pracuje koordinátor primárnej prevencie drogových závislosti. Znie to možno zložito, ale je to pani učiteľka, ktorá je vždy ochotná Vás vypočuť. Pre školský rok 2015/2016 je to pani učiteľka Mgr. Miroslava Kremeńová.

Pre ťažké chvíle je Vám na škole k dispozícii aj výchovný poradca, ktorý nerieši len otázky prihlášok na stredné školy, ale aj Vaše prípadné vyučovacie problémy, či boľavé srdiečka. Všetkým, ktorí by potrebovali konzultácie s výchovným poradcom oznamujeme, že je k dispozícii vždy:

V utorok  od 12.30 do 13.30 hod.

- p.uč.Mgr. Marcela Padyšáková

Ak však dáte prednosť niekomu cudziemu z radu odborníkov, tu je zopár kontaktov:

Bezplatná Linka detskej istoty: